قفل دیجیتال روک یکی از برندهای تازه وارد در بازار قفل دیجیتال است که به دلیل قابلیت‌های بسیار کاربردی که به کاربران می‌دهد پتانسیل رقابت با سایر قفل‌های هوشمند را دارد. این برند دارای قفل‌های سری H و P هستند که هر کدام ویژگی‌هایی دارند که در این مقاله شرح می‌دهیم. به علاوه قفل‌های برند روک بر روی انواع مغزی سوار می‌شود و بر روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی و UPVC قابل نصب هستند. همچنین برند روک قفل دیجیتال مناسب درب‌های شیشه سکوریت نیز دارید. برای آشنایی بیشتر با قفل دیجیتال روک با ما همراه باشید.

قفل روک

مدل‌های قفل دیجیتال روک

همان‌طور که گفته شد قفل‌های دیجیتال روک در دو سری H و P هستند که قفل‌های سری H دارای دستگیره اهرمی هستند و قفل‌های سری P دارای دستگیره تمام اتوماتیک می‌باشند که آپشن‌های بیشتری نسبت به قفل‌های هوشمند سری H دارند، به تبع آن قیمت بالاتری نیز دارند. قفل‌های برند روک با کیفیت بالا و قابلیت‌های زیاد قیمت مناسبی دارند و قفل‌های اقتصادی محسوب می‌شوند. قفل هوشمند 668 برند روک مخصوص شیشه سکوریت است که با امکان تعریف تعداد زیاد دسترسی برای اماکن پر رفت و آمد مناسب است.

دسترسی‌های قفل دیجیتال rook

قفل دیجیتال روک قفلی فول آپشن است که دسترسی‌های رمز، کارت و اثر انگشت، اپلیکیشن و کلید مکانیکی را دارند. برای ورود ایمن رمز راه‌کار تابع خیالی در قفل دیجیتال ROOK تعبیه شده است؛ به طوری که بتوانید تعدادی رقم فیک قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد نمایید تا دیگران به رمز اصلی شما پی نبرند. نوع حسگر موجود در دسترسی اثر انگشت قفل دیجیتال روک خازنی است و در دماهای مختلف به راحتی به پردازش و تشخیص هویت کاربران می‌پردازد. انواع مختلف کارت‌هایی که توسط قفل‌های این برند ساپورت می‌شوند، کارت‌های بزرگ (شبیه آن‌چه در کارت‌های شتاب بانکی می‌بینید)، KEY TAG (شبیه جاسوئیچی) و کارت‌های اسمارت (کارت برچسب‌دار که مخصوص گوشی همراه است) می‌باشند.

قفل هوشمند روک

اتصال به اینترنت قفل روک

قفل‌های برند روک بدون نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات اضافی از طریق وای فای به اینترنت متصل می‌شوند. همچنین توسط اپلیکیشنی که روی انواع گوشی هوشمند قابل نصب است می‌توانید درب خانه و یا محل کارتان را از هر جایی که به اینترنت متصل می‌شوید، باز کنید. قابلیت دیگری توسط اتصال این قفل به اینترنت به شما عزیزان داده می‌شود ثبت آمار ورود و خروج است که از طریق اپلیکیشن قابل رؤیت می‌باشد. قابلیت دیگر قفل‌های سری P برند روک امکان اعمال محدودیت زمانی بر روی دسترسی کاربران عادی است؛ به طوری ‌که خارج از این بازه زمانی دسترسی‌های آن‌ها غیر فعال می‌شود. به علاوه این قفل‌های هوشمند بدون نیاز به قطعات اضافی به راحتی به خانه هوشمند متصل می‌شوند.

برای مشاهده انواع قفل دیجیتال روک کلیک کنید.

چشمی دیجیتال آنلاین

همان‌طور که می‌دانید کارکرد اصلی چشمی دیجیتال مطلع شدن از شخصی است که پشت در آمده است که این موضوع در چشمی دیجیتال تعبیه شده در قفل‌های دیجیتال روک سری P از دو طریق امکان‌پذیر است. یکی از طریق صفحه LCD 5 اینچی که روی قفل وجود دارد که تا 13 ثانیه تصویر شخص را با لمس آیکون زنگ روی قفل نمایش می‌دهد. دومی از طریق اپلیکیشن قفل، که در صورت آنلاین بودن در لحظه برایتان نوتیفیکیشن نمایش داده می‌شود که اگر خواستید از راه دور درب را برایش باز کنید. در کنار این‌ها اگر بخواهید تصاویر با ثبت تاریخ و ساعت روی قفل رکورد شود نیاز است یک میکرو رم داخل قفل قرار دهید.

قفل کودک بر روی سری H

قفل کودک قابلیتی است که معمولاً در مورد دستگیره‌های اهرمی مطرح می‌شود و با یک‌بار فعال کردن آن از داخل سبب می‌شود کودک دلبندتان امکان خروج از خانه را نداشته باشد. قفل‌های سری H هم دسترسی فول آپشن دارند و بر روی انواع مغزی سوار می‌شوند. یکی از پرفروش ترین مدل‌های سری H قفل روک H100 است که به قفل مناسب درب‌های UPVC در بازار شناخته شده است و همچنین برای درب‌هایی با بائوی کم نیز مناسب می‌باشند.

قفل دیجیتال روک

اتصال به ریموت و آیفون تصویری

از قابلیت‌های بسیار مهمی که در برخی از قفل‌های دیجیتال وجود دارند امکان اتصال به ریموت است که در بیشتر برندهای قفل دیجیتال به غیر از قفل‌های دیجیتال روک آپشنال است و هزینه‌ای مجزا دارد. داشتن ریموت و امکان اتصال خودکار برای باز کردن درب در محل نصب قفل، دو آپشنی هستند که از ابتدای ساخت محصولات برند روک در نظر گرفته شده است و هیچ نیازی به اختصاص هزینه جداگانه ندارد.

چرا قفل دیجیتال روک؟

حداقل سه ارمغان بسیار ارزشمند قفل دیجیتال و دستگیره الکترونیکی برای مصرف کننده به همراه دارد. اولین مورد آن راحتی در استفاده است چرا که مسائل و مشکلات دستگیره‌های معمولی را به راحتی حل کرده است. دومین مورد آن زیبایی است که به ‌روز بودن و لاکچری بودن را در ذهن متبادر می‌نماید. سومین هدیه ارزشمند این محصول کارآمد امنیت است که باعث احساس آرامش بسیار بیشتری نسبت به قفل‌های معمولی می‌گردد.

برای آشنایی بیشتر با قفل دیجیتال روک می‌توانید اینستاگرام ما را دنبال نمایید.