برای انتخاب بهترین برند دستگیره درب در سال 1400، یک سری فاکتورها، اعم از طراحی و امنیت را مدنظر قرار داده ایم و به نتیجه خوبی رسیده ایم.

برند یال یکی از بهترین برند دستگیره درب در سال 2021

در سال 2021، برند yale توانسته رتبه بهترین برند دستگیره درب را به خود اختصاص دهد و البته که در این راستا، تلاش های زیادی صورت گرفته است.

دستگیره های درب اثر انگشتی برند یال را برای شما مثال می زنیم تا متوجه شوید که این برند چقدر توانسته موفق باشد.

دستگیره درب اثر انگشتی برند یال نوعی قفل الکترونیکی محسوب می شود. در این دستگیره ها از فناوری های بیومتریک استفاده می شود و به طور کلی می تواند شناسایی خوبی نسبت به خطوط انگشتان دست داشته باشد. از اثر انگشت برای احراز هویت استفاده می شود و این مدل از دستگیره ها برای سیستم های ثبت ورود و خروج کارکنان بسیار عالی هستند. سیستم تشخیص هویت در بانک ها نیز به واسطه برند یال به رشد خوبی رسیده است. بهترین برند دستگیره درب در سال های اخیر کمی متفاوت ظاهر شده است.

برند یال از مکانیزم زیر برای اجرای اثر انگشت در دستگیره درب استفاده می کند:

در ابتدا اسکن اثر انگشت صورت می گیرد و داده های اثر انگشت به یک الگوی عددی تبدیل می شود. از این رو اطلاعات دریافت شده در حافظه دستگیره ذخیره سازی می شود. این رویکرد سبب می شود که شناسایی اثر انگشت تکرار درستی داشته باشد و در صورت مطابقت با اطلاعات جدید و ذخیره شده می توان مجوز دسترسی به درب ورودی را صادر کرد.

برند به عنوان بهترین برند دستگیره درب، مدل های مختلفی از یال را معرفی کرده است. مثلاً در یکی از مدل ها، مغزی ضد سرقت بسیار قوی به کار برده است و همینطور زبانه هوک نیز اجرا شده است. زبانه های فولادی نیز در این مدل اجرا شده است. مورد بعدی طراحی زیبا و منحصر به فرد است به طوری که از صفحه های لمسی آینه ای استفاده شده است. این دستگیره ها دارای تابع خیالی هستند و همینطور رمز عبور به کار برده شده برای این دستگیره ها نیز 6 الی 12 رقمی ارزیابی می شود.

یکی از مدل های مشهور از دستگیره درب برند یال که با عنوان YMF40 شناخته می شود مجهز به مکانیزم قفل داخلی است این قفل ها دارای شب بند هستند و راهنمای صوتی چند زبانه نیز دارند. در این دستگاه ها شناسایی تا 20 عدد اثر انگشت نیز وجود دارد.

برند روک به عنوان بهترین برند دستگیره درب

برند ROOK یک برند تازه وارد اما موفق در دنیای دیجیتال محسوب می شود. این قفل ها در و سری P و H عرضه می شوند. معمولاً مدل های H در لیست قفل های با کیفیت قرار دارد و البته که بسیار امن هستند. برند روک به طور کلی شامل سبک های خاصی هستند و در این راستا بسیار موفق ظاهر شده است.

مجموعه پی از برند روک معمولاً دارای دستگیره های تمام اتوماتیک است و این موضوع سبب می شود که باز و بسته شدن قفل ها نیاز به دستگیره نداشته باشد. قفل های روک از سری پی معمولاً دسترسی های فول آپشن دارند و به صورت رمزی و کارت و اثر انگشت عرضه می شوند. مثلاً مدل P221 روک را در نظر بگیرید. این دستگیره امکان تعریف تعداد زیادی دسترسی به کاربر را فراهم می سازد. مثلاً می توانید تا 299 دسترسی را تعریف کنید. حتی شرایط برای دسترسی دوبل امنیتی نیز وجود دارد که سبب می شود ورود ایمن تری صورت بگیرد. بررسی ها نشان داده است که برای ورودی ایمن تر در دستگیره های دیجیتال روک از مکانیزم خاصی استفاده شده است.

در سال اخیر مدل P231 روک به عنوان بهترین برند دستگیره درب شناخته شده است این مدل هم قیمت مناسبی دارد و آپشن های آن قابل قبول است. این دستگیره به اینترنت متصل می شود و دارای اپلیکیشن های فعالی است که روی گوشی های هوشمند وصل می شوند. یعنی شما در هر مکانی فقط نیاز به اتصال به اینترنت دارید تا درب را باز کنید.

قفل های اتوماتیک دارای قابلیت زمان بندی هستند و این موضوع سبب می شود که امنیت دو چندان شود. مدل های دیگری از دستگیره های برند روک وجود دارد که به نوبه خود توانسته اند بسیار ایده آل ظاهر شوند. این مدل ها دارای ریموت و اتصال قفل به آیفون هستند.

برند سامسونگ یکی از بهترین برند دستگیره درب در 5 سال اخیر

سامسونگ در زمینه تولید انواع دستگیره های با کیفیت بسیار خوب ظاهر شده است. این دستگیره ها هوشمند هستند و قابلیت نصب روی بسیاری از درب ها را دارن. این دستگیره ها مزیت های مختلفی دارند و می توانند حریم خصوصی و کنترل از راه دور و همینطور قفل کودک را نیز اجرا مایند. این برند به واسطه رمز و کارت و اثر انگشت شرایط خوبی ایجاد کرده است.

برند سامسونگ از گذشته تا به امروز به عنوان بهترین برند دستگیره درب شناخته شده است چون هم سرشناس بوده و هم تضمین کیفیت برای محصولات خود در نظر گرفته است. دستگیره های سامسونگ به واسطه رمز و اثر انگشت و ریموت به خوبی کنترل می شوند. از سوی دیگر سیستم های امنیتی جذابی نیز برای این دستگیره ها دیده می شود. بدنه بسیار مقاومی دارند و منبع تغذیه آنها نیز نیاز به سیم کشی ندارد. روی همه درب ها نیز اجرا می شود و قابل نصب است. امنیت و آرامش برای مشتریان از ویژگی های مهم این دستگیره ها محسوب می شود و همینطور ضد حریق و ضد هک هستند. موضوع مهم دیگر قفل کودک و قفل اتوماتیک است که به واسطه ساختاری که دارند سنجیده می شود. این آپشن ها در همه دستگیره های سامسونگ اجرا می شوند و به طور کلی بیشتر آنها دارای یک سری ویژگی های امنیتی هستند.

سوالات متدوال در خرید دستگیره درب

بهترین دستگیره درب ساخت چه کشوری است؟

برند سامسونگ ساخت کشور کره و برند یال ساخت کشور سوئد می باشد.

قیمت دستگیره دیجیتالی درب آپارتمان چقدر است؟

قیمت دستگیره های دیجیتالی با توجه به سازنده ی آن و آپشن هایی که در اختیار شما قرار می دهد متفاوت است.

کلام آخر

اگر به دنبال بهترین برند دستگیره درب هستید می توانید یال یا روک و حتی سامسونگ در این زمینه می تواند شاخص های بهتری داشته باشد. سامسونگ از دسته برندهایی است که به نسبت دو برند دیگر کمی گرانتر است اما به نوبه خود توانسته بهترین کیفیت را تضمین کند و اثر بخش باشد.