قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی بستگی به عوامل متعددی دارد که در این مطلب به بیان هر یک از آن‌ها می‌پردازیم. یکی از مهم‌ترین آیتم‌های تعیین کننده در قیمت، نحوه دسترسی‌ها و تعدد آن‌هاست. به طور کلی قفل رمزی دسترسی‌های جایگزین کلید مکانیکی را به شما ارائه می‌کند تا از شر حمل این کلیدها و نگرانی از بابت گم کردن آن‌ها خلاص شوید. آیتم‌های دیگری مثل برند قفل الکترونیکی، در قیمت مؤثر است. همچنین المان‌های دیگری در قیمت تأثیرگذار هستند که در این مقاله به شرح آن‌ها می‌پردازیم. پس اگر می‌خواهید درباره چرایی گران و یا ارزان بودن قفل الکترونیکی اطلاعات کسب کنید با ما تا آخر این مطلب همراه باشید.

دسترسی‌های قفل الکترونیکی

یکی از آیتم‌های تعیین کننده قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی تنوع دسترسی‌های جایگزین کلید مکانیکی است. قفل الکترونیکی با دسترسی‌های رمز، کارت و اثر انگشت که قفل فول آپشن نامیده می‌شود معمولاً قیمت بیشتری نسبت به قفل کارتی با دسترسی کارت و رمز و یا قفل اثر انگشتی با دسترسی رمز و اثر انگشت را دارد. در کنار این‌ها تعداد دسترسی که یک قفل دیجیتال برای شما تعیین می‌کند در قیمت آن قفل نقش دارد چرا که قفل‌های الکترونیکی با دسترسی‌های زیاد را می‌توانید در اماکن پر تردد نصب کنید.

قفل الکترونیکی

قابلیت‌های قفل الکترونیکی

قفل الکترونیکی بر اساس قابلیت‌هایی که به کاربران می‌دهد ارزش گذاری می‌شود. به علاوه این‌که چطور این قابلیت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد هم مبحث مهمی در روند ارزش گذاری و تعیین قیمت یک قفل الکترونیکی است. از جمله قابلیت‌های منحصر به فرد یک قفل، اتصال به اینترنت است به طوری که از طریق اپلیکیشن قفل بتوانید از آپشن‌هایی مثل گزارش‌گیری و یا باز کردن درب از راه دور را استفاده نمایید. اتصال قفل‌های سری P روک به اینترنت به گونه‌ای است که نیازی به اختصاص هزینه مجزا روی قیمت تمام شده قفل را نخواهید داشت. یکی از علت‌های اقتصادی بودن قفل الکترونیکی روک همین نحوه ارائه آپشن‌ها می‌باشد.

در کنار این‌ها قابلیت ریموت و اتصال به آیفون تصویری در قفل‌های روک هم جزء قفل می‌باشد و شامل هزینه جداگانه نمی‌شود. این دو آپشن برای باز کردن درب از راه دور در محل نصب قفل (کوتاه برد) می‌باشد. اگر قفل را برای اماکنی می‌خواهید که مراجعین زیادی دارد ریموت برایتان بسیار مفید خواهد بود. قفل‌های الکترونیکی سری P برند روک از بازه قیمتی حدود 28 تا 89 دلار را دارد که به نسبت قابلیت‌های بسیار کاربردی که ارائه می‌کنند بسیار مناسب است.

قفل‌ دیجیتال روک دارای چشمی دیجیتال آنلاین هستند که شما را از خرید جداگانه چشمی بی نیاز می‌کنند. قفل‌های الکترونیکی سری H برند روک دارای قفل کودک هستند که امنیت خانواده‌هایی که از کودک خود مراقبت می‌کنند را دو چندان می‌کند. قفل‌های سری H آپشن‌های کمتری نسبت به سری P روک دارند اما قفل‌های ضد سرقت و بسیار با کیفیتی هستند که در زمره قفل‌های ارزان قیمت و استاندارد در بازار شناخته شده‌اند.

قفل الکترونیکی روک

انواع دستگیره قفل الکترونیکی

قفل‌های الکترونیکی با دستگیره‌های مختلف و متنوعی در بازار عرضه می‌شوند که هر چقدر از تکنولوژی جدیدتری استفاده شده باشد قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی بالاتر می‌رود. انواع مختلف این دستگیره‌ها شامل اهرمی، فشاری کششی (پول و پوش) و تمام اتوماتیک هستند. دستگیره تمام اتوماتیک جدیدترین تکنولوژی در قفل‌های الکترونیکی است که برای باز کردن درب نیازی به استفاده از دستگیره ندارید و به طور خودکار باز می‌شود.

واردات قانونی قفل دیجیتال

قفل الکترونیکی محصولی وارداتی است که در صورت واردات از طریق قاچاق به دلیل عدم پرداخت عوارض گمرکی با قیمت کمتری در بازار عرضه می‌شود ولی در عوض به علت غیرقانونی بودن کالا امکان ارائه خدمات پس از فروش وجود ندارد. اگر فروشنده‌ای ادعا کند که قفل الکترونیکی را از مبادی قانونی وارد کرده است می‌بایست برگه سبز قابل ارائه داشته باشد.

قفل الکترونیکی آنلاین

مغزی قفل الکترونیکی

از آیتم‌های تعیین کننده قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی نوع مغزی است که بر روی آن سوار می‌شود. مثلاً مغزی ضد دیلم با زبانه‌های قلابی شکل گران‌تر از سایر مغزی‌های تک زبانه و یا دو زبانه هستند. در عوض با مغزی ضد دیلم هوک ضد سرقت بودن یک قفل الکترونیکی را  تا حد زیادی تضمین می‌کنید.

برای آشنایی بیشتر با قفل رمزی روک از اینستاگرام ما نیز دیدن فرمایید.