قفل دیجیتال روک P251

قفل دیجیتال برند روک از محصولات تازه وارد است که با قابلیت‌هایی که نسبت به سایر قفل‌های هوشمند دارد، کالایی مناسب و به قول خارجی‌ها قانع کننده برای مشتری محسوب می‌شود. امکاناتی که قفل دیجیتال ROOK P251 روک همانند سایر قفل‌های سری P این برند به کاربر می‌دهد او را از خرید سایر تجهیزات فنی بی‌نیاز می‌کند. طراحی این محصول بسیار لوکس و فاخر است و در عین حال نسبت به طراحی‌های مشابه خود در برندهای دیگر قفل دیجیتال قیمت مناسبی دارد. بهتر است بدانید که نکته قابل توجه در طراحی کلیه مدل‌های سری P برند روک از جمله P251 تکنولوژی جدید طراحی تمام اتوماتیک آن‌ها است. چرا که دستگیره‌های اهرمی نسل اولیه قفل دیجیتال محسوب می‌شوند که پس از آن دستگیره‌های فشاری_کششی یا همان خلبانی به بازار آمدند. در حال حاضر جدیدترین نوع طراحی در مورد قفل‌های هوشمند قفل‌های تمام اتوماتیک هستند؛ به صورتی که وقتی کاربر با استفاده یکی از راه‌های دسترسی اعم از کارت، رمز و اثر انگشت اقدام به باز کردن قفل می‌کند دیگر نیازی به فشار دادن دستگیره نیست و درب به طور خودکار باز می‌شود. قفل تمام اتوماتیک ویژگی است که بر روی قفل‌های فشاری کششی دیده می‌شود؛ بنابراین وقتی طراحی یک قفل تمام اتوماتیک است یعنی آن محصول زیر مجموعه قفل‌های فشاری_کششی می‌باشد.

برای اطلاع بیشتر از ویژگی‌های قفل دیجیتال P251 برند روک با ما همراه باشید.

از چه راه‌هایی می‌توانیم به قفل ROOK P251 دسترسی داشته باشیم؟

از ویژگی‌های مثبت قفل‌های برند روک از جمله مدل P251  قابلیت تعریف تعداد بسیار زیاد دسترسی برای کاربران است. شما در مدل‌های سری P برند روک امکان تعریف 299 کاربر را دارید که 9 تا از آن‌ها کاربر ادمین هستند و اجازه تعریف کاربران عادی و انجام تنظیمات را دارند. به دلیل امکان تعریف دسترسی‌های زیاد می‌توان از این محصول در اماکن پر رفت و آمد هم استفاده کرد. همچنین قفل دیجیتال ROOK P251 از جمله قفل‌های فول آپشن است که کامل‌ترین انواع دسترسی‌ها شامل کارت، رمز، اثر انگشت، اپلیکیشن و کلید مکانیکی در مواقع ضروری را دارد. از مهم‌ترین مزایای این قفل اتصال آن از طریق Wi-Fi به شبکه اینترنت است که به دنبال این اتصال قابلیت‌های زیادی به کاربر می‌دهد. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌ها امکان باز کردن در از طریق اپلیکیشن قفل روی گوشی هوشمند است. همچنین برند روک مزیتی روی دسترسی کارت ایجاد کرده‌ است که کاربر با یک کارت می‌تواند کلیه درهای یک مجموعه را باز کند.

 
 

ویژگی‌های قفل دیجیتال روک P251

همان‌طور که گفته شد این قفل به راحتی بدون نیاز به هیچ تجهیزات اضافه‌ای به اینترنت متصل می‌شود که به کاربر امکان باز کردن درب از راه دور یعنی در محل نصب قفل همچون ریموت را می‌دهد. همچنین قفل دیجیتال ROOK P251 دارای ریموت جداگانه نیز هست که اگر کاربری دارید که کار با اپلیکیشن برایش راحت نیست از آن ریموت برای باز کردن درب استفاده کند.

ویژگی دیگر قفل دیجیتال P251 امکان اتصال خودکار به آیفون است که بدون نیاز به هیچ قطعه اضافی انجام می‌گیرد. چشمی الکترونیکی آنلاین در این محصول آپشنی است که بالاترین مزیت رقابتی برای این کالا نسبت به سایرین محسوب می‌شود. اگر کسی پشت در بیاید و شما در منزل یا محل کارتان نباشید، پس از لمس آیکون زنگ روی قفل توسط او، شما از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند خود مطلع می‌شوید و یک عکس از آن شخص در همان لحظه توسط چشمی گرفته شده و برایتان ارسال می‌شود. دیگر شما مختارید که در را برایش باز کنید یا باز نکنید.

قفل خودکار این محصول باعث می‌شود که وقتی از خانه خارج می‌شوید دیگر در این مورد که بالاخره درب را قفل کرده‌اید یا نه مردد نشوید. تازه جالب اینجاست که همین قفل اتوماتیک هم تنظیمات زمان‌بندی دارد که می‌توانید پس از چند ثانیه قفل شدن در را هم مشخص کنید. از همه این‌ها که بگذریم گزارش‌گیری در قفل دیجیتال یکی از عواملی است که خیلی‌ها در محل کار و زندگی خود به آن نیاز دارند. در قفل دیجیتال P251 آمار ورود و خروج افراد به راحتی بر روی اپلیکیشن قفل قابل رؤیت است. به‌علاوه می‌توان به اعمال محدودیت زمانی در مورد دسترسی کاربران عادی پرداخت. به‌عنوان مثال فرض کنید بخواهید برای هر کارمند دسترسی زمانی متفاوتی ایجاد کنید به طوری که یکی روزهای زوج و دیگری روزهای فرد به سرکار بیاید در این‌صورت بر روی دسترسی ادمین مدل P251 به راحتی امکان‌پذیر است.

مثال دیگری که می‌توان گفت در رابطه با استفاده از امکانات واقع در مشاعات یک مجتمع مسکونی است که مدیر ساختمان می‌تواند به راحتی برای هر دسترسی تعداد معین ورود و استفاده از امکانات را تعریف کند؛ مثل 3 بار در هفته و یا 15 بار در یک ماه. برای امنیت بیشتر کاربران قفل P251 دارای سیستم آلارم ضد سرقت و ضد حریق می‌باشد. آلارم ضد سرقت برای جلوگیری از وارد کردن فشار به درب برای ورود سارقین است. آلارم ضد حریق برای اقدام به موقع در زمان بالا رفتن دماست و همچنین اگر کسی برای وارد شدن بخواهد که از چند رمز حدسی استفاده کند علاوه بر آژیر کشیدن قفل، از طریق اپلیکیشن هم به کاربر ادمین اطلاع داده می‌شود.

آلارم اتمام باتری هم روی قفل و هم از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند قابل نمایش است. منبع تغذیه قفل اثر انگشتی P251 همانند سایر قفل‌های برند روک باتری لیتیومی قابل شارژ است که مصرف کننده را از خرید باتری بی‌نیاز می‌کند. به‌علاوه منبع تغذیه اضطراری این قفل میکرو USB است که اگر به هر دلیلی باتری را به موقع شارژ نکرده باشید با استفاده از کابل یک پاوربانک به راحتی موقتاً شارژ می‌شود. دکمه مکانیکی چرخشی حریم خصوصی از داخل درب روی قفل قرار دارد که امکان ایجاد حریم خصوصی در محل کار و منزل را برای کاربران فراهم می‌کند. چرا که اگر این دکمه را بچرخانید در از داخل قفل می‌شود و سایر کاربران با هر دسترسی که داشته باشند دیگر امکان باز کردن در را ندارند.

قیمت قفل دیجیتال ROOK P251

قفل P251 دارای ویژگی‌هایی است که باعث شده نسبت به سایر محصولات مشابه از برندهای دیگر قیمت مناسب‌تری داشته باشد. برای اتصال به ریموت و آیفون روی بسیاری از قفل‌ها نیاز به قطعاتی است که هزینه مازاد بر قیمت محصول را تحمیل می‌کند. اما قفل P251 علاوه بر اتصال به اینترنت و امکان استفاده از اپلیکیشن قفل جهت باز کردن در خود دارای ریموت است. همچنین برای گزارش‌گیری نیاز به تجهیزاتی است که روی قیمت تأثیر می‌گذارد درصورتی‌که قفل P251 بدون هیچ تجهیزات اضافه‌ای به شما روی گوشی هوشمندتان آمار دقیق ورود و خروج افراد را می‌دهد. چشمی الکترونیکی آنلاین محصولی جداگانه از قفل دیجیتال است که بیشتر خریدارانی که به هر دلیلی نیازمند کارکرد آن هستند مجبور می‌شوند به طور جداگانه آن را تهیه کنند. به طور مثال اگر بخواهید قفل DR719 سامسونگ را به ریموت و آیفون متصل کنید قیمتش حدوداً 1000 دلار می‌شود که در مقابل قفل P251 روک علی‌رغم داشتن ریموت و امکان اتصال خودکار به آیفون مبلغ حدودی 62 دلار را دارد که بسیار مناسب‍تر است. برای اتصال قفل سری P روک از جمله P251 به سیستم هوشمند‍سازی هم نیازی به هیچ‌گونه تجهیزات اضافی وجود ندارد که این هم از جمله قابلیت‌های مهمی است که این قفل را برای خانه‌های هوشمند به صرفه‌تر می‌کند. منبع تغذیه قابل شارژ این قفل شما را از خرید باتری بی‌نیاز نموده و دیگر لازم نیست هزینه برایش در نظر بگیرید.

شرایط نصب قفل دیجیتال ROOK P251

قفل‌های برند روک بر روی انواع درب قابل نصب می‌باشند اما قبل از نصب نیاز است که یک سری از اندازه‌های درب برای نصاب مشخص شود. به این منظور معمولاً با خرید از شرکت‌های معتبر که کالای خود را با ضمانت ارائه می‌کنند، متوجه می‌شوید که قبل از خرید از شما می‌خواهند که عکسی از درب خانه و یا محل کارتان برایشان ارسال نمایید. از اندازه‌های مهم قبل از نصب می‌توان به ضخامت درب، فاصله پایین قفل تا زمین و فاصله چارچوب تا نقش درب اشاره کرد. این فواصل برای انجام سوراخ‌کاری دقیق از طریق شابلون جهت نصب قفل روی درب مورد نیاز است. شرکت ما با ارائه تیم حرفه‌ای و متخصص نصب از هر گونه آسیب به درب محل نصب قفل جلوگیری می‌کنند. همچنین تیم فنی برای نصب انواع قفل از جمله قفل دیجیتال ROOK P251 هزینه مناسب‌تری نسبت به سایر نصاب‌هایی که به صورت درصدی کار می‌کنند و هیچ ضمانت و نظارتی بر روی کارشان نیست دریافت می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال نمایید