قفل دیجیتال ROOK P231

یکی از بهترین و به صرفه‌ترین قفل‌های موجود در بازار قفل دیجیتال ROOK P231 برند روک است که مشابه سایر قفل‌های هوشمند سری P این برند دارای قابلیت‌های بسیار کاربردی می‌باشد. این قفل بر روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و فلزی قابل نصب است. به‌علاوه قفل دیجیتال P231 بر روی انواع مغزی با تعداد زبانه‌های متفاوت قابل سوار شدن است. این محصول همچون سایر قفل‌های برند روک قابلیت تعریف تعداد زیادی کاربر شامل ادمین و عادی را دارد که این امر قفل P231 را به قفلی مناسب برای اماکن پر رفت و آمد تبدیل کرده است. در این مقاله به بررسی امکانات این قفل کاربردی و در عین حال اقتصادی می‌پردازیم.

قفل دیجیتال روک-P231

راه‌های دسترسی به قفل دیجیتال ROOK P231

قفل دیجیتال ROOK P231 امکان تعریف تا 299 کاربر را به شما می‌دهد به طوری که 9‌تای آن کاربر ادمین و 290‌تای آن مربوط به کاربر عادی است. این قفل دسترسی‌های فول آپشن اعم از کارت، رمز، اثر انگشت، اپلیکیشن و کلید مکانیکی در مواقع ضروری را دارد. توسط کاربر ادمین می‌توانید به انجام کلیه تنظیمات قفل بپردازید و کاربران را تعریف و غیرفعال نمایید. روی دسترسی کارت این قفل همانند سایر قفل‌های هوشمند سری P برند روک این امکان وجود دارد که با یک کارت کلیه درهای یک مجموعه اعم از در ورودی، لابی و در آپارتمان خود را باز کنید. با توجه به اتصال این قفل به اینترنت از طریق Wi-Fi می‌توانید برای باز کردن درب، از دسترسی اپلیکیشن قفل بر روی گوشی هوشمند استفاده نمایید. آپشن دسترسی دوبل امنیتی در قفل P231 این امکان را به کاربر می‌دهد که برای باز کردن درب شرط هم‌زمانی استفاده از دو دسترسی را تعریف کند؛ به طور مثال درب، تنها زمانی باز می‌شود که کاربر هم‌زمان از دو دسترسی کارت و رمز و یا اثر انگشت و رمز استفاده نماید.

قیمت قفل دیجیتال ROOK P231

قیمت قفل دیجیتال ROOK P231 روک نسبت به قابلیت‌هایی که به کاربر می‌دهد فوق العاده مناسب است. حتی نسبت به سایر قفل‌های هوشمند سری P با امکانات مشابه آن‌ها باز هم قفل P231 قیمت کمتری دارد. این قفل دارای چشمی دیجیتال آنلاین است که به خودی خود مزیت رقابتی برایش محسوب می‌شود؛ چرا که چشمی الکترونیکی بسیار کاربردی است و در صورت خرید قفل‌های سایر برندها برای داشتن این محصول مجبور به پرداخت هزینه‌ای مازاد بر روی قفل می‌شوید. کاربرد چشمی در قفل P231 به صورتی است که با لمس آیکون زنگ بر روی صفحه LED قفل، عکسی از شخص در لحظه گرفته شده و برای کاربر ادمین از طریق اینترنت روی اپلیکیشن گوشی هوشمند ارسال می‌شود. در این صورت دیگر به صلاح دید شخص است که در را برایش باز کند. آپشن بسیار مهم اتصال به اینترنت این قفل به کاربر امکان گزارش‌گیری (LOG) دقیق را می‌دهد به طوری که بدون هیچ‌گونه تجهیزات اضافه‌ای که قطعاً هزینه هم به همراه دارد روی اپلیکیشن به کاربر ادمین آمار رفت و آمد را می‌دهد. همچنین در بستر اینترنت و از طریق اپلیکیشن قفل P231 می‌توانید روی انواع دسترسی‌ها محدودیت زمانی اعمال نمایید که این محدودیت می‌تواند به صورت روزانه و یا تعریف بازه زمانی به صورت هفتگی باشد. در واقع با این دو قابلیت شما از خرید access control هم بی‌نیاز می‌شوید که روی هزینه‌ای که بابت کنترل و امنیت خانه و یا محل کار خود می‌پردازید بسیار مؤثر است.

آیتم دیگری که معمولاً باعث افزایش قیمت سایر برندهای قفل دیجیتال می‌شود امکان اتصال به ریموت و آیفون است. در مقابل قفل دیجیتال P231 روک دارای ریموت اورجینال و قابلیت اتصال خودکار به آیفون بدون نیاز به هیچ‌گونه قطعه اضافی می‌باشد. در واقع اگر قفلی امکان اتصال به ریموت و آیفون را داشته باشد؛ برای نصب قطعات اضافی هزینه‌ای حدوداً 200 دلار روی قیمت تمام شده قفل می‌آید. در کنار همه این‌ها، قفل P231 دارای حریم خصوصی است که به صورت یک دکمه چرخشی بر روی درب از داخل است و با چرخاندن آن می‌توانید یک حریم خصوصی برای خود ایجاد کنید. این قفل دیجیتال کلیه آلارم‌های ضد سرقت، ضد حریق و اتمام باتری را دارد. با تمامی این آپشن‌ها قفل P231 برند روک قیمت حدودی 54 دلار دارد.

قفل دیجیتال ROOK P231 را از کجا تهیه کنیم

برای خرید و اخذ نمایندگی قفل دیجیتال P231 برند روک تنها می‌توانید از سایت rook.ir اقدام نمایید. با خرید خود از این سایت علاوه بر تضمین کیفیت و قیمت، پشتیبانی 24 ساعته برای شما فراهم خواهد بود. در کنار این‌ها ضمانت یک ساله تعمیر و تعویض قطعات قفل‌های دیجیتال برند روک به شما خریدار گرامی داده خواهد شد. دفترچه راهنمای فارسی محصولات برند روک هم اطلاعات تکمیلی قفل را در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید.