قفل دیجیتال ROOK H230

از قفل‌های سری H برند روک می‌توان به مدل H230 اشاره کرد که کلیه دسترسی‌ها را به کاربر برای باز کردن در می‌دهد و قفلی فول آپشن محسوب می‌شود. طراحی ظاهری این قفل ساده، زیبا و به صورت دستگیره اهرمی (HANDLE) است. این قفل هم همانند سایر قفل‌های برند روک امکان تعریف دسترسی‌های زیاد به کاربر را می‌دهد بنابراین برای اماکن پر تردد هم گزینه مناسبی است. قفل دیجیتال ROOK H230 همانند سایر مدل‌های این برند امکان سوار شدن بر روی انواع مغزی‌ها با زبانه‌های متفاوت را دارد. برای آگاهی از سایر ویژگی‌های این قفل محکم و با کیفیت با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

روش‌های دسترسی به قفل الکترونیکی ROOK H230

قفل دیجیتال ROOK H230 انواع روش‌های دسترسی برای باز کردن در را دارد که شامل کارت، رمز، اثر انگشت و کلید مکانیکی می‌شود. دسترسی رمز قفل به شما این امکان را می‌دهد که بدون حمل هیچ وسیله اضافی مثل کلید و یا کارت که امکان گم شدن را دارد همواره به راحتی در را باز کرده و وارد خانه و یا محل کار خود شوید. در مقابل برای برخی از افراد دسترسی کارت گزینه مناسب‌تری محسوب می‌شود چرا که به خاطر سپردن رمز به دلیل کهولت سن و یا مشغله کاری برایشان آسان نیست. کلید مکانیکی برای مواقع ضروری است که به هر دلیلی به آلارم‌های اتمام باتری توجه نکردید و شارژ باتری به اتمام رسیده است که بهتر است این کلید در جایی به غیر از محل نصب قفل باشد. این محصول همچون سایر قفل‌های برند روک امکان تعریف تا 299 کاربر را دارد که 9‌تای آن کاربر ادمین و 290 تا کاربر عادی است. از قابلیت‌های قفل دیجیتال ROOK H230 امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی است به طوری که برای باز کردن درب به دو دسترسی به طور هم‌زمان نیاز دارید؛ به طور مثال کارت و رمز و یا اثر انگشت و رمز.

مزایا و امکانات قفل الکترونیکی ROOK H230

از مزایای بارز قفل‌های برند روک از جمله H230 داشتن منبع تغذیه قابل شارژ لیتیومی است که شما را از خرید باتری بی‌نیاز می‌کند. بعلاوه منبع تغذیه اضطراری قفل H230 از طریق یک کابل معمولی اندروید انجام می‌گیرد. به‌عنوان مثال می‌توانید با پاوربانک گوشی همراهتان به طور موقت باتری قفل را شارژ نمایید. از دیگر قابلیت‌های قفل الکترونیکی روک می‌توان به داشتن آیکون زنگ روی صفحه LED قفل اشاره کرد. سیستم آلارم باتری در این قفل به شما هشدار می‌دهد که به موقع باتری را شارژ نمایید. H230 دارای قفل کودک است که با فشار دادن این قفل بر روی دستگیره از داخل، نگرانی بابت خارج شدن کودک از خانه را نخواهید داشت. قابلیت حریم خصوصی این قفل دیجیتال توسط یک کلید مکانیکی چرخشی بر روی قفل از داخل محل نصب قفل فعال می‌شود.

سیستم ضد شوک در کلیه قفل‌های دیجیتال برند روک از جمله H230 قرار دارد؛ این سیستم به سارقین اجازه اختلال و خرابی قفل با وارد کردن ولتاژ اضافی را نمی‌دهد. سیستم آلارم اعلام حریق قفل با سنسور حرارتی خود دمای بالا را تشخیص داده و شروع به آژیر کشیدن می‌کند. آلارم ضد سرقت با وارد نمودن هر فشاری برای به زور باز کردن قفل به صدا در می‌آید. همچنین با وارد کردن چندباره رمز حدسی اشتباه، قفل آژیر می‌کشد. برای وارد کردن رمز قفل دیجیتال H230 روک سیستم تابع خیالی به کمک شما می‌آید، به طوری که می‌توانید تعدادی رقم قبل یا بعد از رمز اصلی وارد کنید تا پی بردن رمز برای دیگران غیر‌ممکن شود.  

قیمت قفل الکترونیکی ROOK H230

قیمت قفل H230 همانند سایر مدل‌های برند روک نسبت به قابلیت‌هایی که به کاربر ارائه می‌کند قیمت مناسبی دارد. همچنین قابلیت سوار شدن قفل رمزی H230 بر روی انواع مغزی آیتمی است که روی قیمت قفل H230 مؤثر است. به طوری که برای مغزی‌های تک زبانه قیمت کمتری نسبت به سه زبانه در نظر گرفته می‌شود. به طور کلی قیمت قفل دیجیتال H230 روک حدوداً 29 دلار است که برای یک قفل فول آپشن و با کیفیت مبلغ منصفانه‌ای محسوب می‌شود.

قفل الکترونیکی روک H230 را روی چه درب‌هایی می‌توان نصب کرد؟

به طور کلی قفل‌های برند روک مناسب نصب بر روی انواع درب می‌باشند که مدل H230 روک هم از این قاعده مستثنا نیست. این قفل بر روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی و PVC قابل نصب است. قفل H230 بر روی درهای مولتی نصب می‌شوند و به اصطلاح فنی زبانه‌های قفل‌های این نوع در را هم handle و یا پشتیبانی می‌کند؛ یعنی در صورت قفل شدن قفل دیجیتال سایر زبانه‌ها هم قفل می‌شوند.

مشتریان عزیز می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از اخبار روز دنیای قفل دیجیتال ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.