قفل دیجیتال روک H220 

محصولات برند روک با هدف ارائه قفل‌هایی با کیفیت و بسیار محکم و با قابلیت‌های مطلوب و درعین حال با قیمتی بسیار مناسب، وارد بازار قفل دیجیتال ایران شده‌اند. قفل‌های این برند دارای دو سری H و P هستند که هر کدام به لحاظ ویژگی و ساختار قفل با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند اما در مجموع قفل‌های هر دو سری به لحاظ کیفیت و استحکام مورد تأیید می‌باشند. یکی از قفل‌های سری H برند روک قفل دیجیتال H220 است که در این مقاله به ویژگی‌های امنیتی و کاربردی آن پرداخته می‌شود. از مزایای قفل دیجیتال ROOK H220 این است که بر روی انواع مغزی با زبانه‌های مختلف سوار می‌شوند. همچنین این قفل بر روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و فلزی قابل نصب می‌باشد. این قفل مانند سایر قفل‌های سری H برند روک دارای دستگیره اهرمی می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول با ما همراه باشید.

دسترسی‌های قفل دیجیتال ROOK H220

قفل دیجیتال روک به دلیل امکان تعریف دسترسی‌های زیاد در اماکن پر رفت و آمد قابل نصب هستند. شما می‌توانید تا 299 دسترسی برای کاربران تعریف نمایید که 9 تای آن مربوط به کاربران ادمین است که می‌توانند دسترسی به تنظیمات داشته باشند. همچنین 290 تای این دسترسی‌ها مربوط به کاربران عادی می‌باشد. سنسور اثر انگشتی قفل‌های روک از نوع خازنی می‌باشند که با سرما و گرما مشکلی در شناسایی هویت اشخاص به وجود نمی‌آورد و سرعت تشخیص بالایی دارد. به علاوه انواع کارت بزرگ، KEY TAG و اسمارت کارت را برای دسترسی کارت پشتیبانی می‌کند.

همچنین امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی در این قفل وجود دارد؛ به طوری که برای برقراری امنیت بیشتر در زمان ورود می‌توانید هم‌زمان از دو دسترسی مثل رمز و کارت استفاده نمایید. در کنار این‌ها تابع خیالی رمز ورود به شما اجاره می‌دهد تا تعدادی رقم فیک قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد نمایید تا حدس آن توسط دیگران غیر ممکن شود.

قفل کودک در قفل روک H220

یکی از مهم‌ترین آپشن‌های امنیتی که بیشتر در مورد قفل‌های دستگیره اهرمی مطرح می‌شود قفل کودک است. قفل دیجیتال ROOK H220 برند روک همانند دیگر قفل‌های سری H دارای دستگیره اهرمی می‌باشد. با فعال کردن آپشن قفل کودک در مدل H220 از داخل دیگر کودک و یا سالمندانی که ممکن است از بیماری اختلال حواس رنج ببرند امکان خروج از خانه را نخواهد داشت.

در مورد قفل کودک این نکته را به خاطر بسپارید که با یک‌بار فعال شدن برای دفعات بعدی خودش به طور اتوماتیک مجدد فعال می‌شود و آپشنی کاملاً مجزا از حریم خصوصی است. چرا که خیلی از برندهایی که در بازار قفل دیجیتال موجودند می‌خواهند آیتم حریم خصوصی را به جای قفل کودک معرفی نمایند. کارکرد حریم خصوصی که در قفل روک H220 هم وجود دارد با فعال کردن آن از داخل از ورود افراد بیرون منزل حتی با داشتن دسترسی‌ جلوگیری می‌کند و یک محیط شخصی در محل کار و زندگی شما ایجاد می‌کند؛ به طور مثال برای جلسه کاری بین مدیر عامل و چند نفر از کارمندان.

آلارم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های امنیتی قفل روک H220

دستگیره دیجیتال H220 دارای آلارم ضد سرقت است که در صورت ورود رمز چند باره اشتباه شروع به آژیر کشیدن می‌کند. به علاوه آلارم ضد حریق توسط سنسور تشخیص دمای تعبیه شده در قفل با بالا رفتن دما از یک حدی با صدای آژیر کاربران را جهت اطفاء حریق مطلع می‌کند. در کنار این‌ها سیستم ضد شوک در قفل دیجیتال ROOK H220 از ورود برق اضافی برای اختلال در کارکرد قفل جلوگیری می‌کند.

منبع تغذیه قفل روک H220

منبع تغذیه قفل H220 باتری لیتیومی قابل شارژ است که بسیار به صرفه هستند و دیگر نیازی به خرید مجدد باتری ندارید. به علاوه منبع تغذیه اضطراری در این قفل هوشمند از نوع پاوربانکی است که در صورت عدم توجه به آلارم اتمام باتری بتوانید قفل را به طور موقت از بیرون قفل از طریق جایگاه میکرو USB تعبیه شده روی آن شارژ نمایید.

نحوه نصب قفل دیجیتال H220

قبل از نصب انواع قفل‌های دیجیتال از جمله قفل دیجیتال ROOK H220 می‌بایست یک سری اندازه‌ها برآورد شود که بهتر است از تیم فنی و متخصص کمک بگیرید تا بتوانید از 100 درصد کارکرد قفل بهره‌مند شوید. این اندازه‌ها شامل ضخامت درب، اندازه پایین‌ترین نقطه دستگیره تا پایین درب و بادخور درب است. همچنین پیش از نصب نیاز به سوراخ کاری درب است که از طریق شابلون قرار داده شده در قفل دیجیتال صورت می‌گیرد. در مجموع همواره توصیه می‌کنیم برای نصب دقیق بدون کم‌ترین آسیب به درب از تیم فنی سایت rook.ir کمک بگیرید تا ضمن ارائه این قفل بتوانید از خدمات 24 ساعته پشتیبانی فنی و یک سال خدمات وارانتی استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال روک پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.