قفل دیجیتال ROOK H100

قفل دیجیتال ROOK H100 از جمله قفل‌های سری H برند روک (ROOK) است که طراحی آن به شکل دستگیره اهرمی می‌باشد. این قفل مخصوص درب‌های UPVC است و همچنین می‌تواند بر روی درب‌های چوبی، ضد سرقت و فلزی که بادخور کمتری دارند هم نصب شوند. قفل دیجیتال ROOK H100 امکان تعریف تعداد زیادی کاربر را به شما می‌دهد که همین امر می‌تواند نصب این قفل را در اماکن پر رفت و آمد امکان‌پذیر نماید. رمز این مدل بین 4 تا 10 کاراکتر عددی قابلیت تعریف دارد. برای اطلاع بیشتر درباره این محصول با ما در این مقاله همراه باشید.

از چه راه‌هایی می‌توانیم به قفل ROOK H100 دسترسی داشته باشیم

این قفل همچون سایر قفل‌های برند روک دسترسی فول آپشن کارت، رمز و اثر انگشت را دارد. همچنین قفل دیجیتال ROOK H100 امکان تعریف تا 100 کاربر را  به شما می‌دهد که می‌توان این 100 کاربر را از یک نوع دسترسی و یا ترکیب انواع مختلف دسترسی تعریف کرد. امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی در این قفل برای کاربر شرط هم‌زمانی استفاده از دو دسترسی را برای باز نمودن درب می‌گذارد به صورتی که به طور مثال برای باز کردن قفل لازم است هم‌زمان از رمز و کارت استفاده نمایید که امنیت بیشتری برایتان ایجاد می‌کند. دسترسی ادمین در این قفل هوشمند قابلیت انجام تنظیمات و تعریف و غیر فعال نمودن کاربران عادی را دارد. به‌علاوه دسترسی کلید مکانیکی برای مواقع ضروری است که توصیه می‌کنیم در جایی به غیر از محل نصب قفل قرار گیرد.

ویژگی‌های قفل دیجیتال روک H100

منبع تغذیه قفل دیجیتال اثر انگشتی روک H100 چهار عدد باتری قلمی استاندارد AA است که مناسب تا 10 بار استفاده در روز و تقریباً تا یکسال است. در این قفل منبع تغذیه اضطراری نیز وجود دارد که توسط یک کابل اندرویدی ساده و از طریق پاوربانک که در جایگاه میکرو USB روی قفل قرار می‌گیرد موقتأ شارژ می‌شود. آپشن آلارم ضد سرقت در این قفل با وارد کردن فشار به قفل شروع به آژیر کشیدن می‌کند. اگر شخصی بخواهد با رمزهای حدسی در را باز کند پس از چند بار تلاش قفل آژیر می‌کشد و مانع از کار او می‌شود.

قفل روک H100 بر روی انواع مغزی سوار می‌شود و از این بابت محدودیتی برای کاربر ایجاد نمی‌کند. سیستم ضد شوک هم در این قفل از ایجاد اختلال در روند برق رسانی قفل با ورود ولتاژ اضافی جلوگیری می‌کند. آلارم اتمام باتری در قفل روک H100 هم با صدایی کمتر از سایر آژیرهای بحرانی شما را از اتمام باتری و تعویض به هنگام آن مطلع می‌سازد. آلارم ضد حریق برای مواقعی است که دما از یک حدی بالاتر می‌رود و کاربر نسبت به اقدام به موقع آگاه می‌شود. قفل اتوماتیک در این محصول آپشن بسیار کاربردی است زیرا پس از بسته شدن درب پس از چند ثانیه به طور خودکار قفل می‌شود و دیگر نگرانی بابت قفل کردن درب نخواهید داشت.

قیمت قفل دیجیتال  ROOK H100

به طور کلی قیمت قفل‌های دیجیتال روک در برابر کیفیت و قابلیت‌هایی که به کاربر ارائه می‌دهند مناسب‌تر از سایر برندهای قفل دیجیتال هستند. در کنار این‌ها، همه قفل‌ها را نمی‌توان روی درب‌های UPVC نصب کرد و این یک مزیت برای قفل ROOK H100 محسوب می‌شود.

شرایط نصب قفل دیجیتال ROOK H100

برای نصب قفل دیجیتال بر روی انواع درب نیاز به یک سری از اندازه‌ها وجود دارد که حتی المقدور بهتر است نصب قفل خود را به کارشناسان فنی و متخصص سایت rook.ir بسپارید. اندازه‌های مورد نیاز شامل بائوی درب، فاصله پایین‌ترین جای قفل تا پایین درب و ضخامت درب می‌باشد. دلیل این‌که می‌گوییم کار نصب را به متخصصین بسپارید این است که اگر عملیات سوراخ کاری که توسط شابلون قفل انجام می‌گیرد و همچنین اندازه گیری‌ها دقیق انجام نگیرد، قفل کارایی صد در صدی خود را ندارد و ممکن است مشکلاتی مثل تولید صدای اضافی برایتان به‌وجود آورد. پس اگر جنس دربی که قرار است بر روی آن قفل دیجیتال نصب کنید UPVC است و یا بائوی کمی دارد قفل ROOK H100 بهترین گزینه برای شماست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال روک پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.