قفل دیجیتال ROOK 668

قفل دیجیتال ROOK 668 همانند سایر قفل‌های دیجیتال برند روک دارای تعداد دسترسی‌های زیاد است که قابل نصب در اماکن پر رفت و آمد نیز می‌باشد. قفل ROOK 668 که مخصوص درب‌های شیشه سکوریت است امکان تعریف 300 کاربر با دسترسی‌های متفاوت را به شما می‌دهد. این قفل علی رغم ویژگی‌های امنیتی قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر قفل‌های شیشه سکوریت دارد. در این مقاله به بررسی امکانات قفل دیجیتال ROOK 668 شیشه سکوریت می‌پردازیم.

روش‌های دسترسی به قفل دیجیتال ROOK 668

همان‌طور که می‌دانید قفل‌های هوشمند برند روک امکان تعریف دسترسی‌های زیادی را به کاربرانش می‌دهد که از جمله در مدل ROOK 668 امکان تعریف 100 کارت، 100 اثر انگشت و تا 100 رمز ورود را دارید. همچنین یک کاربر ادمین در این قفل وجود دارد که کلیه تنظیمات توسط این کاربر انجام می‌گیرد. افزودن و غیر فعال نمودن کاربران عادی نیز از طریق کاربر ادمین صورت می‌گیرد. آپشن بسیار کاربردی که در مورد این قفل وجود دارد امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی است. به طوری که برای ورود، شرط هم‌زمان استفاده از دو دسترسی برای کاربران را می‌گذارید؛ به‌طور مثال رمز و اثر انگشت و یا کارت و رمز.

مزایای قفل دیجیتال ROOK 668

یکی از مزیت‌های مهم این قفل دیجیتال داشتن قابلیت قفل اتوماتیک است به طوری که پس از چند ثانیه بعد از بسته شدن درب، به طور خودکار قفل می‌شود. این قفل مقاوم در برابر حرارت است به‌علاوه آلارم ضد سرقت این قفل در زمان‌هایی که سارقین می‌خواهند فشاری به قفل وارد کنند شروع به آژیر کشیدن می‌کند. آلارم ضد حریق این قفل هم از طریق سنسور تشخیص دما، با بالا رفتن دما آلارم می‌دهد تا کاربر به موقع اقدامات لازم را جهت اطفاء حریق انجام دهد.

نقش سیستم ضد شوک قفل دیجیتال ROOK 668 در زمانی معلوم می‌شود که سارقین برای از کار انداختن قفل اقدام به وارد نمودن ولتاژ اضافی نمایند در این صورت این سیستم از هرگونه خرابی جلوگیری خواهد کرد. آلارم اتمام باتری در این قفل هوشمند با صدایی کمتر از آژیرهای موارد بحرانی ضد سرقت و ضد حریق، کاربر را از اتمام باتری مطلع می‌کند. منبع تغذیه قفل دیجیتال ROOK 668 چهار عدد باتری قلمی استاندارد AA است که برای 10 بار استفاده در روز تا حدوداً یک سال دوام دارد. از دیگر قابلیت‌های این قفل منبع تغذیه اضطراری است که توسط یک کابل اندرویدی ساده و یک پاور بانک از طریق جایگاه میکرو USB روی قفل به طور موقت شارژ می‌شود که این قابلیت برای زمانی است که شما به هر دلیلی به آلارم اتمام باتری بی توجه بوده‌اید. همچنین شما می‌توانید صدای قفل را مطابق سلیقه خود کم و زیاد نمایید که البته این صدا شامل صدای آژیرهای بحرانی نمی‌شود و آن‌ها کماکان صدای بلندتری دارند.

قیمت قفل هوشمند ROOK 668  

از عوامل مهمی که روی قیمت تأثیرگذار است آیتم تعداد دسترسی است که در مورد قفل هوشمند ROOK 668 کلیه دسترسی‌های کارت، رمز و اثر انگشت وجود دارند. از دیگر آیتم‌های مؤثر روی فرایند قیمت گذاری می‌توان به طراحی و استحکام قفل اشاره کرد که در این مورد هم قفل ROOK 668 محصولی بسیار محکم و مقاوم در برابر حرارت است و کلیه المان‌های زیبایی در طراحی این قفل لحاظ شده است. قفل ROOK 668 همچنین در مقایسه با دیگر قفل‌های شیشه سکوریت علی رغم داشتن قابلیت‌های مقتضی قیمت مناسب‌تری دارد. قفل دیجیتال شیشه سکوریت G510 قیمت حدودی 385 دلار را دارد و قفل شیشه سکوریت LH600 از برند اورنت هم حدوداً 423 دلار است که در مقابل این‌ها قفل ROOK 668 به مبلغ حدوداً 230 دلار می‌باشد.

مزیت برند روک در مقابل سایر برندها

مزیت قفل دیجیتال rook نسبت به سایر برندها ارائه انواع قفل‌های دیجیتال مناسب با انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی، PVC و شیشه سکوریت است. این قفل‌ها بر روی انواع مغزی با تعداد زبانه‌های متفاوت قابل سوار شدن می‌باشند. قفل‌های برند روک قابلیت‌های کاربردی به مصرف کننده می‌دهند که از جمله آن می‌توان به انواع مختلف دسترسی با تعداد زیاد اشاره کرد. تقریباٌ اکثر قفل‌های برند روک دارای رمز ادمین به غیر از رمز عادی هستند و روی بیشتر مدل‌ها آیکون زنگ قرار دارد. مزیت رقابتی قفل‌های هوشمند برند روک داشتن قیمت مناسب نسبت به قابلیت‌هایی است که به کابران می‌دهند. برای خرید قفل‌های این برند متفاوت از طریق سایت ROOK.IR اقدام نمایید تا از پشتیبانی 24 ساعته و ضمانت یک ساله تعمیر و تعویض قطعات بهره‌مند شوید. همچنین کلیه قفل‌های هوشمند این سایت دارای دفترچه راهنمای فارسی است که کاربر را نسبت به کلیه امکانات قفل آگاه می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتال پیج اینستاگرام روک را دنبال نمایید.