قفل دیجیتال اثر انگشتی به‌عنوان یک محصول جایگزین دستگیره‌های مکانیکی (معمولی) دارای دسترسی‌های متنوعی از جمله رمز، کارت و اثر انگشت هستند که بر اساس این دسترسی‌ها تقسیم بندی می‌شوند. کلیه قفل‌های دیجیتال دارای دسترسی رمز می‌باشند که به همین دلیل نام دیگر این محصول قفل رمزی است. همچنین اگر در قفل دیجیتال کنار دسترسی رمز، امکان دسترسی کارت هم داشته باشید این محصول به قفل کارتی شناخته می‌شود. به علاوه اگر دسترسی رمز و اثر انگشت داشته باشد، قفل دیجیتال اثر انگشتی محسوب می‌شود. کلیه قفل‌های هوشمند برند روک دارای دسترسی‌های رمز، کارت و اثر انگشت هستند به همین خاطر قفل‌هایی فول آپشن هستند. در این مقاله به بررسی مزایای قفل‌های برند روک و چند مدل پرفروش آن می‌پردازیم.

مزایای قفل‌های دیجیتال اثر انگشتی

از مهم‌ترین مزایای قفل اثر انگشتی برند روک داشتن حسگر خازنی است که تنها با قرار دادن انگشت بر روی جایگاه تعبیه شده روی قفل، در هر دمایی به راحتی به پردازش و شناسایی اثر انگشت می‌پردازد و درب را به سرعت باز می‌کند. قفل‌های دیجیتال برند روک دارای دو سری H (دستگیره اهرمی) و P (دستگیره تمام اتوماتیک) هستند که به طور کلی قابلیت‌های سری P نسبت به H بیشتر هستند. دستگیره تمام اتوماتیک در قفل دیجیتال اثر انگشتی برند روک باعث می‌شود پس از استفاده از انواع دسترسی بدون نیاز به دستگیره به طور اتوماتیک باز می‌شوند.

از دیگر مزایای قفل دیجیتال اثر انگشتی روک امکان تعریف تعداد زیاد دسترسی است؛ 299 دسترسی می‌توانید تعریف کنید که 9‌تای آن ادمین است و برای انجام تنظیمات می‌باشد و 290 تا مربوط به تعریف دسترسی‌های رمز، کارت و اثر انگشت است. به همین دلیل قفل‌های روک برای نصب در اماکن پر رفت و آمد نیز مناسب است.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

مزایای قفل‌های دیجیتال رمزی

قفل رمزی روک از طریق فرکانس وای فای به اینترنت متصل می‌شود و به واسطه اپلیکیشنی که دارد امکان باز کردن درب از راه دور را در هر جایی که گوشی هوشمندتان به اینترنت متصل شود به شما می‌دهد. همچنین قفل‌های سری P برند روک با قابلیت چشمی الکترونیکی آنلاین، از کسی که پشت درب آیکون زنگ روی قفل را می‌زند در لحظه عکس می‌گیرد و از طریق اپلیکیشن برای شما ارسال می‌کند تا بدانید که قرار است درب را برای چه شخصی باز کنید.

مزیت مهم دیگری که در قفل دیجیتال اثر انگشتی وجود دارد داشتن آپشن گزارش‌گیری است که برای مدیران شرکت‌ها بسیار کاربردی است؛ چرا که امکان ثبت آمار ورود و خروج و اعمال محدودیت دسترسی زمانی روزانه و هفتگی را می‌دهد. قفل‌های برند روک دارای قابلیت قفل اتوماتیک است به طوری که پس از بستن درب بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل می‌شود و دیگر خیالتان از قفل شدن درب راحت می‌شود.

قفل رمزی

پر‌فروش ترین مدل‌های قفل دیجیتال اثر انگشتی و رمزی

یکی از پر‌فروش ‌ترین قفل‌های رمزی برند روک مدل P231 است چرا که قابلیت‌های بسیار زیادی دارد. از جمله این‌ها می‌توان به چشمی الکترونیکی آنلاین و گزارش‌گیری و همچنین اتصال به خانه هوشمند اشاره کرد که شما را از خرید چشمی دیجیتال و access control به طور مجزا و اختصاص هزینه جداگانه بی نیاز می‌کند. این قفل دارای ریموت به‌عنوان وسایل جانبی خود قفل است و به هیچ قطعه جداگانه‌ای برای اتصال به ریموت نیاز ندارد. دستگیره تمام اتوماتیک دارد و ظاهری شکیل که زیبایی درب ورودی را تکمیل می‌کند.

قفل دیگری که به‌عنوان یکی از قفل‌های پرفروش این برند می‌توان اشاره کرد مدل H100 می‌باشد. چرا که این مدل مناسب درب‌های UPVC و درب‌هایی با بادخور کم هستند. امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی و منبع تغذیه اضطراری پاوربانکی از جمله قابلیت‌های این قفل به حساب می‌آیند.

قفل رمزی روک

قیمت قفل‌های اثر انگشتی و رمزی

به طور کلی هدف اصلی واردات برند روک (ROOK) به بازار قفل دیجیتال ایران، واردات برندی با کیفیت و با قابلیت‌های بسیار زیاد و در عین حال با قیمت اقتصادی است. به همین خاطر با بررسی قیمت‌های این برند نسبت به سایر قفل‌های دیجیتال شاهد نرخ‌های کمتری می‌باشید. همچنین قفل‌های سری P به دلیل قابلیت‌های بالاتری که نسبت به سری H این قفل‌ها دارند دارای قیمت‌های بالاتری هستند.

به طور مثال قیمت قفل P231 حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”352t”] دلار است اما با یک بررسی بسیار ساده متوجه می‌شوید که تنها داشتن یک ریموت و یا اتصال به آیفون تصویری قیمتی معادل 200 دلار هزینه دارد در صورتی که در قفل P231 بدون هیچ هزینه اضافی این امکانات در اختیار شما قرار می‌گیرد. به علاوه بازه قیمتی برند روک از حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”200t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”680t”] است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل دیجیتال اثر انگشتی می‌توانید ما را در اینستاگرام همراهی کنید.