درباره برند روک

برند روک ( ROOK ) با هدف معرفی قفل دیجیتال فول آپشن و اقتصادی به بازار محصولات امنیتی و کنترلی وارد شده است. قفل‌های دیجیتال این برند در دو سری دستگیره اهرمی (سری H) و تمام اتوماتیک (سری P) موجوداند. قفل‌های هوشمند سری P قابلیت‌های بیشتری نسبت به سری H دارند و به‌علاوه طراحی تمام اتوماتیک دستگیره‌های هوشمند سری P جدا از زیبایی و داشتن جلوه مدرنیته رفاه بیشتری برای کاربران فراهم می‌آورد؛ چرا که با استفاده از یکی از انواع دسترسی‌ها بدون نیاز به فشار دادن دستگیره، در به طور خودکار باز می‌شود. امکاناتی که برند روک به مصرف کننده ارائه می‌کند منطبق با نیازسنجی بازار قفل دیجیتال تا به امروز است؛ دلیل اصلی واردات این برند به کشور همین است.

برند روک

مخاطب برند روک کیست

قفل دیجیتال به طور کلی به منظور برطرف کردن نیاز‌های امنیتی خانه و محل کار افراد است؛ چرا که با این محصول می‌توان علاوه بر قفل کردن درب خانه قابلیت‌های کنترلی و امنیتی بیشتری به آن افزود. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به گزارش‌گیری (log) دقیق از طریق قفل‌های هوشمند برند ROOK که نیاز هر شرکت و یا مجتمع‌های مسکونی را نسبت به کنترل رفت و آمدها توسط یک مدیر برطرف می‌کند، اشاره کرد.

با قابلیت اعمال محدودیت روی انواع دسترسی‌های قفل دیجیتال از جمله کارت، رمز و اثر انگشت کاربر ادمین یا همان مدیر تنظیمات می‌تواند برای هر فرد به طور جداگانه زمان‌بندی ورود تعریف کند. اعمال محدودیت زمانی به دو صورت بازه زمانی و تعداد دفعات ورود در یک محدوده زمانی مشخص مثل هفته، ماه و … است.

برند روک

مزیت برند روک چیست

قفل‌های دیجیتال سری p برند روک به راحتی و بدون نیاز به هیچ تجهیزات مازادی از طریق Wi-Fi به اینترنت متصل می‌شوند. این قابلیت مهم قفل‌های هوشمند روک جهت رفع مشکل اتصال به سیستم‌های هوشمند است. مزیت دیگری که محصولات برند روک با اتصال به اینترنت به کاربر می‌دهند امکان داشتن کنترل از راه دور است؛ در واقع آپشن‌های قفل دیجیتال روک به دو صورت نیاز به کنترل از راه دور قفل را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. یکی کنترل از راه دور در جایی به غیر از محل نصب قفل که از طریق اپلیکیشن قفل که بر روی گوشی هوشمند نصب می‌شوند انجام می‌گیرد.

حالت دوم کنترل از راه دور در محل نصب قفل است که کاربر می‌تواند علاوه بر دسترسی اپلیکیشن، از طریق ریموت کنترلی که روی کلیه قفل‌های دیجیتال سری p به صورت اورجینال موجود است به راحتی درب را باز کند. یکی از مهم‌ترین نیازهای افرادی که اقدام به خرید قفل‌های هوشمند می‌کنند داشتن چشمی الکترونیکی است به‌ویژه که آنلاین هم باشد.

از مزایای جالب توجه محصولات برند روک که آن‌ها را به صرفه‌تر می‌نماید داشتن چشمی الکترونیکی آنلاین بر روی قفل است. کارکرد این چشمی به گونه‌ای است که با لمس آیکون زنگ روی قفل دیجیتال، عکس شخص برای کاربر ادمین از طریق اپلیکیشن ارسال می‌شود تا در صورت نیاز درب را برای شخص باز کند

برند روک

نحوه عرضه محصولات برند روک

برای اخذ نمایندگی و یا تهیه و خرید قفل دیجیتال برند روک تنها از طریق سایت rook.ir می‌توانید اقدام نمایید. ما محصولات خود را با پشتیبانی تخصصی 24 ساعته به شما عرضه می‌کنیم. به‌علاوه برای کلیه قفل‌های دیجیتال برند روک دفترچه راهنمای فارسی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در کنار این‌ها تیم فنی با تجربه ما برای نصب و آموزش قفل دیجیتال ROOK در خانه و یا محل کار شما، همواره آمادگی حضور دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برند روک با ما تماس حاصل فرمایید.

برای آشنایی با انواع مدل‌های قفل روک می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید و از تخفیفات باخبر شوید.